تعمیر یخچال آرتیکا در لواسان

نمایندگی تعمیر یخچال آرتیکا در لواسان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

یخچال فریزر یا ساید بای ساید یکی از لوازم خانگی ضروری می باشد. و نقش مهمی در سالم و تازه نگه داشتن مواد غذایی دارد. در صورت بروز نقص در هر یک از قطعات یخچال و از بین رفتن سرمایش باعث می شود. مواد غذایی داخل آن فاسد شوند. بنابراین هرچه سریع تر باید تعمیر شود.

تعمیرکاران ما با سال ها تجربه در اولین بررسی عیب یخچال شما را پیدا می کنند. سپس قطعات یخچال فریزر یا ساید بای ساید را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض می کنند. توجه داشته باشید که تمامی تعمیرات در محل با وسایل پیشرفته انجام می گیرد.

نمایندگی تعمیر یخچال آرتیکا در لواسان بیش از 15 سال سابقه در ارائه خدمات دارد. خوشبختانه در این سال ها توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

آرتیکا یک برند آمریکایی زیر مجموعه شرکت جنرال الکتریک در زمینه تولید یخچال فریزر می باشد. با وجود با کیفیت بودن محصولات این شرکت اما با گذشت زمان و فرسوده شدن قطعات ممکن است دچار مشکلاتی شوند.

تعمیرکاران و تکنسین ها پس از پایان تعمیرات یخچال ضمانت نامه کتبی را تحویل مشتریان می دهند. در صورت بروز مجدد نقص در قطعات تعمیر یا تعویض شده می توانید. با تحویل برگه ضمانت نامه به تکنسین های ما از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال برخوردار شوید. توجه داشته باشید که این برگه تا مدت زمان محدودی دارای اعتبار می باشد.

همچنین قطعات مورد استفاده تکنسین های ما کاملاً تست شده و استاندارد می باشند. تا عمر بیشتری را داشته باشند و در مدت زمان کم مجدداً دچار نقص نشوند. اغلب اختلاف قیمت های قطعات موجود در بازار نیز به دلیل تفاوت در کیفیت ها می باشد.

در صورت بروز نقص در یخچال خود می توانید با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید.