تعمیر یخچال فریجیدر در دماوند

نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر در دماوند در تمامی ایام هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

فریجیدر یک شرکت آمریکایی می باشد که لوازم خانگی برقی زیادی را تولید و روانه بازار کرده است. یخچال فریزر و ساید بای ساید های این شرکت در ایران فروش بالایی را داشته است. اما با گذشت زمان و فرسوده شدن قطعات یخچال فریزر ممکن است دچار مشکلاتی شود. در صورت بروز عیب در هر یک از قطعات یخچال فریزر یا ساید بای ساید باید فوراً تعمیر شود. زیرا در صورت بروز نقص در سیستم سرمایشی ممکن است باعث فاسد شدن مواد غذایی شود.

تکنسین های ما با سال ها تجربه در اولین بررسی عیب های یخچال شما را رفع می کنند. سپس قطعات یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما را تعمیر یا در صورت نیاز تعمیر می کنند. ضمناً تمامی تعمیرات یخچال در حضور مشتری با ابزار های پیشرفته انجام می گیرد.

نمایندگی تعمیر یخچال با بیش از 15 سال سابقه خوشبختانه توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

تعمیرکاران و تکنسنین های ما پس از اتمام تعمیرات ضمانت نامه کتبی نمایندگی را تحویل مشتریان می دهند. در صورت بروز دوباره نقص در قطعات تعمیر یا تعویض شده مشتریان می توانند. تا مدت زمان مشخصی با تحویل برگه ضمانت نامه به تکنسین ها از خدمات نمایندگی برخوردار شوند.

تمامی قطعات مورد استفاده تعمیرکاران و تکنسین ها کاملا اصل و باکیفیت می باشد. زیرا استفاده از قطعات غیر اصل باعث می شود تا قطعات عمر کمتری داشته باشد. مشتریان نگرانی از بابت قیمت ها نداشته باشند. زیرا تمامی نرخ های تعمیرات نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید فریجیدر خود را به تازگی خریداری کرده اید و دارای گارانتی شرکتی می باشد. برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال با شرکت درج شده در کارت گارانتی تماس بگیرید.

در صورت بروز نقص در ساید بای ساید یا یخچال فریزر خود می توانید با ما تماس بگیرید.