تعمیر یخچال فریجیدر در لواسان

نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر در لواسان در تمامی ایام هفته به مشتریان خود خدمت رسانی می کند.

فریجیدر یک شرکت آمریکایی می باشد که محصولات با کیفیتی را تولید و روانه بازار کرده است. فریجیدر یکی از برندهایی می باشد که محصولات آن در ایران فروش بالایی دارد. اما با گذشت زمان، قدیمی و فرسوده شدن قطعات ممکن است دچار مشکلاتی شود.

یخچال فریزر یا ساید بای ساید نقش مهمی در تازه نگه داشتن مواد غذایی دارد. در صورت بروز اختلال در سیستم های خنک کننده یخچال باید هرچه سریع تر تعمیر شود. تا قبل از فاسد شدن مواد غذایی یخچال تعمیرات انجام شود.

تکنسین های این نمایندگی در اولین بررسی عیب های یخچال فریزر شما را پیدا می کنند. سپس قطعات یخچال فریزر یا ساید بای ساید را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض می کنند. قطعات تماماً در محل و در حضور خود مشتریان با ابزارهای پیشرفته انجام می گیرد.

تمامی هزینه های تعمیرات نمایندگی تعمیر یخچال نرخ تصویب شده توسط اتحادیه می باشد. بنابراین مشتریان نگرانی از بابت قیمت ها نداشته باشند.

مشتریان پس از اتمام تعمیرات برگه ای را به عنوان ضمانت نامه دریافت می کنند. این برگه تا مدت زمان مشخصی معتبر می باشد. مشتریان با تحویل این برگه به تکنسین ها می توانند از خدمات ما برخوردار شوند. در صورتی که قطعات تعمیر یا تعویض شده دوباره دچار نقص شدند. مشتریان دیگر مجبور به پرداخت هزینه مجدد نباشند.

همچنین در صورتی که یخچال فریزر فریجیدر خود را به تازگی خریداری کرده اید و دارای گارانتی شرکتی می باشد. برای استفاده از مزایای گارانتی می توانید با شماره درج شده در ضمانت نامه تماس بگیرید.

در صورت بروز نقص در ساید بای ساید یا یخچال فریزر خود می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید. برای برقراری ارتباط با مشتریان ما میتوانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.