تعمیر یخچال فریجیدر در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر در کرج 7 روز هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.

یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم برقی ضروری در هر خانه می باشد. این وسیله نقش مهمی در تازه و سالم نگه داشتن مواد غذایی داخل خود دارد. در صورت بروز نقص در یکی از قطعات یخچال و به وجود آمدن. اختلال در سیستم های سرمایشی باید هرچه سریع تر تعمیر شود. تا مواد غذایی داخل یخچال فریزر یا ساید بای ساید فاسد نشود.

تکنسین ها و تعمیرکاران ما در کمترین زمان یخچال شما را بررسی و عیب یابی می کنند. سپس با استفاده از ابزارهای پیشرفته قطعات یخچال را تعمیر و در صورت نیاز تعویض می کنند. همچنین تمامی تعمیرات یخچال فریزر یا ساید بای ساید فریجیدر در محل انجام می گیرد.

نمایندگی تعمیر یخچال با بیش از 15 سال سابقه توانسته رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

تعمیرکاران ما پس از تمام شدن تعمیرات برگه ضمانت نامه کتبی را تحویل مشتریان می دهند. این ضمانت نامه کتبی تا مدت زمان مشخصی دارای اعتبار می باشد. در صورت به وجود آمدن دوباره نقص در قطعات تعویض یا تعمیر شده می توانید. برگه ضمانت نامه را تحویل تعمیرکاران یا تکنسین های ما دهید. تا بتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال استفاده کنید. هزینه مجددی نیز برای تعمیر دوباره پرداخت نکنند.

قطعات مورد استفاده متخصصان و تعمیرکاران ما نیز تماماً با کیفیت و استاندارد می باشد. زیرا استفاده از قطعات بی کیفیت باعث می شود تا در مدت زمان کمی یخچال دچار مشکل شود. اغلب تفاوت قیمت ها نیز به دلیل اختلاف در کیفیت آنها می باشد.

همچنین مشتریان نگرانی از بابت قیمت ها نداشته باشند. تمامی قیمت ها نیز نرخ تصویب شده توسط اتحادیه می باشد.

در صورت مشاهده هرگونه نقص در یخچال خود می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

نمایندگی فریجیدر در غرب تهران

تعمیرات یخچال فریجیدیر در تهران

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در شرق تهران