تعمیر یخچال مابه در دماوند

نمایندگی تعمیر یخچال مابه در دماوند به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده خدمت رسانی می باشد.

یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم برقی بسیار ضروری در هر خانه می باشد. در صورت به وجود آمدن نقص در یکی از قطعات یخچال باید سریعاً تعمیر شود. تا مواد غذایی که در داخل یخچال فریزر یا ساید بای ساید قرار دارند فاسد نشوند. نمایندگی تعمیر یخچال با داشتن شعب در نقاط مختلف توانسته این امکان را برای مشتریان فراهم بیاورد. که در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات ارائه دهد.

نمایندگی تعمیر یخچال با بیش از 15 سال سابقه توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند. تعمیرکاران ما با ابزارهای پیشرفته در سریعترین زمان یخچال را عیب یابی می کنند. سپس قطعات آسیب دیده را تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض می کنند. تمامی تعمیرات قطعات یخچال فریزر یا ساید بای ساید در محل انجام میگیرد.

قطعات مورد استفاده تعمیرکاران و تکنسین های این نمایندگی 100% اصل می باشند. قطعات بی کیفیت و تقلبی هزینه کمتری را برای مشتریان دارد. در مدت زمان کمی نیز دوباره دچار نقص میشوند و ممکن است. به قطعات اصلی یخچال مانند کمپرسور و موتور نیز آسیب برساند. تمامی هزینه های تعمیرات نیز نرخ تصویب شده توسط اتحادیه می باشد.

مشتریان می توانند پس از تمام شدن تعمیرات برگه گارانتی را از تعمیرکاران نمایندگی دریافت کنند. همچنین در صورت به وجود آمدن دوباره نقص در سیستم مشتریان می توانند. با دادن برگه گارانتی به تکنسین ها از خدمات رایگان نمایندگی تعمیر یخچال برخوردار شوند.

مابه یک شرکت آمریکایی در زمینه تولید یخچال فریزر، ساید بای ساید و دیگر لوازم خانگی میباشد. تعمیرکاران کارآزموده این نمایندگی توانایی تعمیر انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه را دارند.

در صورت بروز هرگونه مشکل در بخچال خود می توانید با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید.