تعمیر یخچال مابه در لواسان

نمایندگی تعمیر یخچال مابه در لواسان به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی میباشد.

به دلیل مهم بودن نقش یخچال در سالم و تازه نگه داشتن مواد غذایی که داخل آن قرار دارد. در صورت بروز نقص در یکی از قطعات یخچال فریزر یا ساید بای ساید باید فورا تعمیر شود. تا مواد غذایی داخل یخچال فاسد نشوند. نمایندگی تعمیر یخچال با ایجاد شعب در نقاط مختلف سعی دارد. که در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

تکنسین های ما با سال ها تجربه در کمترین زمان ممکن یخچال شما را عیب یابی می کنند. سپس قطعات آسیب دیده را تعویض و یا در صورت نیاز تعمیر می کنند. توجه داشته باشید که تمامی تعمیرات با ابزار های پیشرفته در محل انجام می شود.

نمایندگی تعمیر یخچال با بیش از 15 سال سابقه خوشبختانه توانسته رضایت مشتریان زیادی به دست آورد. تعمیرکاران ما توانایی تعمیر انواع ساید بای ساید و یخچال فریزر مابه را دارند.

قطعات مورد استفاده تعمیرکاران این نمایندگی کاملا استاندارد و با کیفیت می باشند. قطعات تقلبی و بی کیفیت قیمت کمتری دارند اما عمر بسیار کمی دارند. حتی ممکن است به قطعات سالم یخچال نیز آسیب برسانند. توجه داشته باشید که تمامی هزینه های مربوط به تعمیرات نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

تعمیرکاران پس از اتمام تعمیرات برگه ضمانت نامه کتبی نمایندگی را تحویل مشتریان می دهند. در صورت خرابی مجدد قطعات تعمیر یا تعویض شده مشتریان می توانند. از خدمات ضمانت نامه نمایندگی تعمیر یخچال بهره مند شوند.

مواردی که تعمیرکاران ما بیشتر با آن مواجه می شوند عبارتند از:

  • خرابی فن های یخچال مابه
  • نقص در سیستم دیفراست یخچال مابه
  • عیب در سنسور های داخلی یخچال فریزر یا ساید بای ساید مابه
  • نقص در کمپرسور یخچال مابه

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود میتوانید با متخصصان ما تماس بگیرید.