مناطق تحت پوشش

تعمیر یخچال تهران منطقه 7

منطقه هفت یکی از مناطق مرکزی تهران است. منطقه 7 دارای شانزده محله است که در نواحی پنجگانه این منطقه تقسیم بندی شده اند. جمعیت این منطقه طبق آخرین سرشماری ها در سال 95، چیزی در حدود 312 هزار نفر برآورد شد. قرار گرفتن این منطقه در مرکز تهران تردد و جابه جایی وسایل نقلیه را دشوار کرده است؛ به همین دلیل برای استفاده از خدمات مرکز تعمیر یخچال در این مناطق نزدیک بودن مرکز خدماتی تعمیر یخچال، اهمیت دو چندانی پیدا می کند. تعمیر یخچال تهران منطقه 7 یکی از خدمات مرکز خدماتی تعمیر یخچال است که برای همشهریان عزیز در منطقه 7 تهران ارائه می شود.

تعمیر یخچال تهران منطقه 7 شامل کدام محله ها است

منطقه 7 تهران شامل محله های ارامنه، امجدیه-خاقانی، باغ صبا-سهروردی، بهار، حشمتیه، خواجه نصیر-حقوقی، خواجه نظام، دهقان، کاج، مجیدیه، نظام آباد و نیلوفر-عباس آباد-اندیشه است و خدمات تعمیر یخچال تهران منطقه 7 در تمامی این محله های ارائه می شود. ساکنین محترم هر یک از محله های مذکور می توانند با تماس با کارشناسان مرکز تعمیر یخچال، از عیب یابی، تعمیر و سرویس یخچال خود در سریع ترین زمان ممکن اطمینان پیدا کنند.

تعمیر یخچال منطقه 7 تهران شامل ارائه خدمات در سراسر محلات این منطقه می باشد. منطقه 7 یکی از مناطق شهری تهران است که در مرکز این شهر واقع است. این منطقه از شمال به بزرگراه رسالت  از غرب به بزرگراه مدرس و خیابان شهید دکتر مفتح از شرق به خیابان های مجیدیه ( استاد حسن بنا ) و سبلان و همچنین از جنوب به خیابان انقلاب  و دماوند محدود می‌شود.

نمایندگی تعمیر یخچال مونوگرام تهران
تعمیر یخچال فریجیدر در کرج

مزایای دسترسی سریع به مرکز تعمیر یخچال

یخچال یکی از کالاهای اساسی در هر منزلی است که خرابی آن می تواند تاثیری منفی بر سلامت و تازگی مواد غذایی داشته باشد. هر چه مدت زمان خرابی یخچال طولانی تر شود، احتمال بیشتری می رود که مواد غذایی موجود در آن فاسد و گندیده شود. به همین دلیل دسترسی سریع به یک مرکز تخصصی تعمیر یخچال به تعمیر سریع و بی معطلی یخچال شما در کوتاه ترین زمان ممکن، کمک خواهد کرد.

مرکز تعمیر یخچال تهران منطقه 7 در تمامی محلات این منطقه شعبه دارد. اگر در پیدا کردن مرکز مطمئن تعمیرات یخچال مردد هستتید و یا به دلیل سخت بودن جابه جایی و شلوغی محلات مرکز تهران، امکان جابه جایی و مراجعه به مراکز خدماتی تعمیر یخچال را ندارید، می توانید با تماس با نزدکترین شعبه تعمیر یخچال در منطقه هفت از خدمات تکنسین های حرفه ای این مجموعه استفاده کنید.

خدمات ما در محلات این منطقه عبارت است از:

تعمیر یخچال ارامنه
تعمیر یخچال امجدیه – خاقانی
تعمیر یخچال بهار
تعمیر یخچال خواجه نصیر – حقوقی
تعمیر یخچال خواجه نظام الملک
تعمیر یخچال دهقان – گرگان
تعمیر یخچال سهروردی – باغ صبا تعمیر یخچال منطقه 7 تهران
تعمیر یخچال شارق
تعمیر یخچال عباس آباد – اندیشه
تعمیر یخچال  قصر – حشمتیه
تعمیر یخچال کاج
تعمیر یخچال مجیدیه – دبستان
تعمیر یخچال نظام آباد
تعمیر یخچال نیلوفر – شهید قندی

جهت درخواست اعزام سرویس کار و همینطور دریافت خدمات تعمیر یخچال در تهران می توانید با شماره تماس های 22861174 – 44376210 – 77814910 – 88452316 (021) تماس حاصل نموده یا از صفحه ارتباط با ما بازدید فرمایید.