تعمیر یخچال وایت هاوس در لواسان

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در لواسان به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی میباشد.

یخچال یکی از لوازم خانگی ضروری می باشد. که دائما روشن است و به همین دلیل ممکن است مشکلاتی پیدا کند. یخچال فریزر یا ساید بای ساید نقش مهمی در سالم نگه داشتن میوه ها، سبزیجات و غذاها دارند. به همین دلیل همیشه باید دمای ثابت و مناسبی را داشته داشته باشند تا مواد غذایی خراب نشوند.

تعمیرکاران و تکنسین های ما با سال ها تجربه در کمترین زمان یخچال شما را عیب یابی کرده. سپس با ابزار های پیشرفته قطعات لازم را تعویض یا تعمیر می کنند. توجه داشته باشید که تعمیرات تمامی قطعات یخچال در محل انجام میگیرد.

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در لواسان با بیش از 10 سال سابقه و ایجاد شعب در نقاط مختلف سعی دارد در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود خدمت رسانی کند.

قطعات تعویض شده توسط تکنسین های نمایندگی تعمیرات یخچال کاملا اصل می باشند. زیرا استفاده از قطعات تقلبی باعث ایجاد خسارت بیشتر در یخچال فریزر یا ساید بای ساید می شود.

همچنین پس از اتمام تعمیرات تعمیرکاران ما برگه ضمانت نامه کتبی را تحویل مشتریان می دهند. در صورتی که همان قطعه که توسط تعمیرکار این نمایندگی تعمیر شده است. تا مدت زمان مشخصی دوباره دچار مشکل شد مشتریان با تحویل برگه ضمانت نامه به تعمیرکاران ما میتوانند. از خدمات ضمانت نامه شرکتی نمایندگی تعمیر یخچال برخوردار شوند.

بیشترین مواردی که تکنسین های ما با آن مواجه می شوند عبارتند از:

  • خالی شدن گاز داخل لوله های یخچال که نیاز به شارژ دارد.
  • خرابی سیستم دیفراست و یخ زدن لوله های اواپراتور.
  • یکسره کار کردن یخچال فریر یا ساید بای ساید.
  • خرابی فن ها یا زیاد شدن صدای فن ها.
  • نقص در سنسور ها تنطیم دمای یخچال.
  • نقص در کمپرسور یخچال.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود میتوانید با متخصصان ما تماس بگیرید.