تعمیر یخچال وایت هاوس در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در کرج به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

یخچال فریزر یا ساید بای ساید یکی از لوازم برقی می باشد که نقشی بسیار حیاتی دارد. زیرا باید میوه ها و مواد غذایی را سالم و تازه نگه دارد. برای تازه ماندن این مواد، یخچال باید سیستم تهویه هوا سالمی داشته باشد. در صورت بروز نقص در یکی از قطعات یخچال و ایجاد اختلال در سیستم سرمایشی باید سریعا تعمیر شود. تا مواد غذایی داخل یخچال فریزر یا ساید بای ساید فاسد نشود.

تکنسین های با تجربه ما در اولین بررسی یخچال فریزر شما را عیب یابی می کنند. سپس تعمیرات لازم را در کمترین زمان ممکن انجام می دهند. قطعات یخچال را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض می کنند. ضمناً تمامی تعمیرات یخچال و قطعات آن با ابزار های پیشرفته در محل انجام میگیرد. در واقع تمامی تعمیرات در حضور خود مشتری انجام می پذیرد.

تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیر یخچال پس از پایان تعمیرات برگه ضمانت را تحویل مشتریان میدهند. این برگه تا مدت زمان مشخصی اعتبار دارد. در صورت به وجود آمدن نقص در قطعات تعمیر یا تعویض شده مشتریان می توانند. با تحویل برگه ضمانت نامه به تکنسین ها از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال برخوردار شوند. مجبور به پرداخت هزینه مجددی برای تعمیرات نباشند.

همچنین قطعات مورد استفاده تعمیرکاران نمایندگی کاملا استاندارد و باکیفیت می باشد. تا قطعات عمر بیشتری داشته باشند و در مدت زمان کمی دوباره دچار نقص نشود. قطعات غیر استاندارد نه تنها عمر کمی دارد بلکه به قطعات سالم یخچال نیز آسیب می رساند.

تمامی قیمت های تعمیرات نمایندگی تعمیر یخچال نیز نرخ مصوب اتحادیه می باشد. مشتریان نگرانی از جانب قیمت های نمایندگی نداشته باشند.

در صورت بروز هرگونه مشکل میتوانید با نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در کرج تماس بگیرید.