علت ارور HRS یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک یا پروفایل

يخچال فريزر جنرال الکتریک و پروفایل شامل قطعات مختلفي بوده و خرابي در هر قطعه میتواند موجب اختلال در روند كار يخچال یا ساید ميشود.
عيب يابي اصلی ترین رکن در تعمير يخچال فريزر و يا تعمير سايد باي سايد ميباشد از اين رو برخي از ايرادهاي متعارف در يخچال فريزرها توسط كلمه ويا اعدادي بر روي نمايشگرهاي دستگاه نمايش داده ميشود.

بطور معمول عمده ترين اروري كه در يخچال فريزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک و پروفايل مشاهده ميشود ارور Hrs ميباشد كه در اين حالت یخچال کاملا از کار افتاده  و ارور Hrs بر روي نمايشگر چشمك ميزند (فقط لامپهاي قسمت يخچال و فريزر روشن ميباشد و گاهي هم صداي تيك تيك از قسمت پشت دستگاه به گوش ميرسد).

علت اصلی ارور HRS در یخچال جنرال یا پروفایل:

عمدتا ارور Hrs خرابي در قسمت فرماندهي (برد پاور) و يا خرابي در فن اواپراتور را هشدار ميدهد.گاهي يكي از اين ٢ قطعه مشكل دارد و گاهي هم هر ٢ قطعه همزمان دچار مشكل شده اند كه براحتی قابل تعمير و يا تعويض ميباشند.

روش پیشگیری از ارور HRS:

نوسانات برق به طور مستقيم بر روي برد الكترونيكي سايد باي سايد جنرال یا پروفايل و ساير قسمتهاي الكترونيكي این یخچال تاثير ميگذارد، توصيه ميشود جهت جلوگيري از تاثير منفي نوسان برق و افزايش طول عمر يخچال فريزر پروفايل خود از محافظ يخچال و يا ترانس تقويت ولتاژ استفاده نماييد.
نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک تهران

در هنگام مشاهده هرگونه ارور و ايرادي در يخچال فريزر و يا سايد باي سايد خود با تعميرگاه مجاز يخچال تهران تماس حاصل فرماييد تا تكنسين هاي مجاز يخچال  در سريعترين زمان ممكن در محل شما حاضر شده و ايراد دستگاه شما را برطرف نمايند.