نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

یخچال یکی از لوازم خانگی پرمصرف می‌باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل در آن باید هرچه سریعتر تعمیر شود تا مواد غذایی داخل آن فاسد نشود. نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک با ایجاد شعب متعدد در نقاط مختلف استان تهران امکان اعزام تکنسین به محل حتی در کمتر از 3 ساعت را ایجاد کرده است. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان می‌باشد.

درباره شرکت جنرال الکتریک

جنرال الکترک یک شرکت آمریکایی می‌باشد که در زمینه تولید لوازم خانگی نیز فعالیت می‌کند. با توجه به کیفیت بالای محصولات این شرکت لوازم خانگی این شرکت مورد استقبال مردم بسیاری از کشور‌ها قرار گرفت. با وجود با کیفیت بودن قطعات محصولات این برند اما با گذشت زمان و فرسوده شدن قطعات و با توجه به اینکه یخچال یکی از لوازم خانگی می‌باشد که به صورت دائم روشن است امکان دارد دچار ایراد شود. در صورت بروز نقص فنی در دستگاه، نیازمند یک تعمیرکار متخصص و آموزش دیده می‌باشد. توجه داشته باشید که تمامی تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال دوره‌های فشرده مخصوص تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را گذرانده‌اند و دارای سال‌ها تجربه می‌باشند.

ویژگی‌های نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

  • استفاده از تعمیرکاران و تکنسین‌های مجرب و کارآزموده
  • پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان
  • انجام تمامی تعمیرات در منزل یا محل کار شما
  • استفاده از قطعات کاملاً اصل و استاندارد
  • ارائه برگه ضمانت نامه کتبی تعمیرات انجام شده
  • امکان اعزام تکنسین به محل حتی در کمتر از 3 ساعت

در صورت مشاهده هرگونه ایراد در یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک خود توصیه می‌شود. هرچه سریعتر با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید تا قطعات اصلی دستگاه آسیب نبیند. قطعات مورد استفاده تعمیرکاران و تکنسین‌های نمایندگی تعمیر یخچال از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد. استفاده از قطعات غیر استاندارد علاوه بر اینکه عمر کمی دارند. ممکن است به قطعات اصلی یخچال نیز آسیب برساند و خسارات زیادی به دستگاه وارد کند.

در صورت بروز ایراد در ساید بای ساید جنرال الکتریک خود می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید. تعمیرکاران ما با اولین تماس شما و در کمترین زمان ممکن به محل اعزام می‌شوند. دستگاه را عیب یابی کرده و سپس تعمیرات لازم را انجام می‌دهند.