نمایندگی تعمیر ساید بای ساید شمال تهران

یکی از لوازم خانگی بسیار پر مصرف که برند های مختلفی آن را تولید میکنند ساید بای ساید و یخچال فریزر میباشد که به دلیل مصرف زیاد در گذشت زمان مشکلاتی را نیز پیدا میکنند.

این نمایندگی تعمیر یخچال به عنوان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش برندهایی همچون: جنرال الکتریک، مابه، وایت هاوس، ال جی، سامسونگ، وستینگهاوس، پروفایل، کنوود، دوو،بوش و … میباشد.

این نمایندگی تعمیر ساید بای ساید شمال تهران با ایجاد شعب در نقاط مختلف شمال تهران این امکان را دارد که در کمترین زمان ممکن در نقاط مختلفی همچون: تجریش، نیاوران، اقدیسیه، پل رومی،قیطریه، جردن، الهیه، ازگل، فرمانیه، باغ فردوس، آجودانیه، سعادت آباد، چیذر، ظفر، درکه، ولنجک، فرشته، گاندی، دزاشیب، مینی سیتی، آراج، جماران، سوهانک، لویزان، محمودیه، داوودیه، کامرانیه، اوین و قلهک خدمت رسانی کند.

این نمایندگی تعمیر ساید بای ساید و یخچال فریزر 24 ساعته آماده پاسخگویی میباشد.

همچنین این نمایندگی تعمیر یخچال با سالها تجربه و کادری مجرب خوشبختانه توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب کند.

تمامی تعمیرکاران این نمایندگی با تجربه میباشند و در کمترین زمان ممکن ایراد ساید بای ساید یا یخچال فریزر شما را شناسایی کرده و آن راحل میکنند و همچنین توجه داشته باشید که تمامی قطعات مورد استفاده تکنسین های ما 100% اصل میباشند.

تمامی نرخ های این نمایندگی تعمیر ساید بای ساید و یخچال فریزر نرخ مصوب اتحادیه میباشد و مشتریان عزیز نگرانی از جانب قیمت ها نداشته باشند.

همچنین برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان تکنسین های ما پس از انجام تعمیرات ضمانت نامه کتبی تعمیرات انجام شده را به شما مشتریان تحویل میدهند.

در صورت بروز هرگونه ایراد در ساید بای ساید یا یخچال فریزر خود سریعا آن را از برق بکشید تا از خسارت بیشتر به یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما جلوگیری شود و با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.