نمایندگی تعمیر یخچال ادمیرال تهران

این نمایندگی تعمیر یخچال ادمیرال تهران به صورت شبانه روزی و 7روز هفته به مشتریان خود در سراسر نقاط تهران خدمت رسانی میکند.

این نمایندگی تعمیر یخچال با داشتن شعب در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است. تا در سریعترین زمان ممکن تکنسین ها و تعمیرکاران خود را به منزل یا محل کار شما ارسال کند.

نمایندگی تعمیر یخچال توانسته حتی در کمتر از 2 ساعت نیز تعمیرکاران خود را به محل مورد نظر بفرستد.

همچنین تعمیرکاران ما 100% تعمیرات یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما را در محل انجام میدهند.

تمامی قطعات مورد استفاده تعمیرکاران این نمایندگی تعمیر یخچال ادمیرال 100% استاندارد میباشد. زیرا استفاده از قطعات غیراستاندارد و بی کیفیت ممکن است در ابتدا هزینه کمتری را برای مشتری داشته باشد. اما با گذشت مدت زمان کمی نه تنها خود قطعه خراب میشود بلکه حتی این امکان را دارد که به قطعات دیگر نیز آسیب بزند.

همچنین تعمیرکاران ما پس از انجام تعمیرات برگه ای را به عنوان ضمانت نامه به شما تحویل میدهند. تا در صورت بروز مشکل مجدد در قطعه تعمیر شده تا مدت زمان مشخصی تعمیر مجدد آن به هزینه خود شرکت انجام گیرد.

یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم خانگی ضروری در منزل میباشند که در صورت خرابی باید فورا تعمیر شوند. تا از فاسد شدن مواد غذایی داخل آن جلوگیری شود. این نمایندگی تعمیر یخچال ادمیرال تهران این امکان را برای مشتریان خود در سراسر نقاط تهران فراهم کرده است. که در سریعترین زمان خدمات لازم را به مشتریان خود ارائه دهد.

در صورت بروز مشکل در یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود میتوانید با یکی از شعبه های زیر تماس بگیرید:

نمایندگی تعمیرات یخچال شمال تهران:

22861174

نمایندگی تعمیرات یخچال غرب تهران:

44376210

نمایندگی تعمیرات یخچال شرق تهران:

77814910

نمایندگی تعمیرات یخچال جنوب و مرکز تهران:

88452316