نمایندگی تعمیر یخچال ارج تهران

نمایندگی تعمیر یخچال ارج تهران در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.

ارج یکی از برند های قدیمی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد. این شرکت با سال ها سابقه یخچال فریزر های باکیفتی را روانه بازار کرده است. اما در گذر زمان و فرسوده شدن قطعات ممکن است یخچال فریزر شما دچار مشکلاتی شود. در صورت بروز نقص در قطعات یخچال فریزر باید فورا تعمیر شود. تا از فاسد شدن مواد غذایی داخل آن جلوگیری شود.

تعمیرکاران ما با سال ها تجربه در کمترین زمان ممکن یخچال فریزر شما را عیب یابی می کنند. سپس قطعات یخچال را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض و از قطعات جدید استفاده می کنند. ضمنا تمامی تعمیرات در محل و در حضور مشتریان انجام می گیرد.

نمایندگی تعمیر یخچال با ایجاد شعب در شرق، شمال، غرب و جنوب تهران توانسته در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. این نمایندگی توانسته حتی در کمتر از 3 ساعت نیز تعمیرکاران خود را به محل بفرستد.

تعمیرکاران و تکنسین های ما پس از اتمام تعمیرات برگه ضمانت نامه را تحویل مشتریان می دهند. در صورت خرابی مجدد قطعات تعمیر یا تعویض شده توسط تکنسین ها مشتریان تا مدت مشخصی مشتریان میتوانند. از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال برخوردار شوند و هزینه مجددی پرداخت نکنند. توجه داشته باشید که برای برخورداری از خدمات باید برگه ضمانت نامه را تحویل تکنسین های ما دهید.

قطعاتی که مورد استفاده تعمیرکاران قرار می گیرد کاملا استاندارد و باکیفیت می باشد. این قطعات عمر بالایی دارد و در مدت زمان کم مجدداً دچار نقص نمی شوند. دلیل اختلاف قیمت قطعات موجود در بازار نیز تفاوت در کیفیت قطعات می باشد. ممکن است قطعه ای قیمت کمتری داشته باشد اما اغلب کیفیت پایینی نیز دارند.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر خود می توانید با نمایندگی تعمیر یخچال تماس بگیرید.