نمایندگی تعمیر یخچال الکترولوکس تهران

این نمایندگی تعمیر یخچال الکترولوکس تهران با ایجاد شعب در غرب، شرق، شمال، و جنوب تهران این امکان را برای مشتریان خود فراهم ساخته است. تا در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود در تمام نقاط تهران خدمت رسانی کند.

نمایندگی تعمیر یخچال به صورت شبانه روزی و در تمامی روز های هفته در حال خدمت رسانی میباشد.

تعمیرکاران ما با اولین بررسی یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما را عیب یابی کرده. سپس با استفاده از ابزارهای پیشرفته و مهارت بالا تمامی تعمیرات را در محل انجام میدهند.

توجه داشته باشید که تمامی قطعات مورد استفاده تکنسین ها و تعمیرکاران ما قطعاتی استاندارد و باکیفیت میباشند. زیرا استفاده از قطعات غیر استاندارد ممکن است باعث ایجاد خسارت در کمپرسور یخچال و یا قطعات مهم آن شود.

تکنسین های ما پس از تکمیل تعمیرات به شما برگه ای تحویل میدهند. که ضمانت نامه کتبی قطعات تعمیر و تعویض شده میباشد در صورتی که مجدداً همان قطعات یخچال تا مدت زمان مشخصی دچار مشکل شد تعمیر مجدد آن به هزینه خود نمایندگی تعمیر یخچال میباشد.

این نمایندگی تعمیر یخچال با بیش از 10 سال سابقه و تکنسین هایی مجرب توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را کسب کند.

الکترولوکس یک برند سوئدی میباشد که لوازم خانگی برقی با کیفیتی را ساخته و روانه بازار کرده است. این شرکت در سال 1919 تاسیس شد. با وجود با کیفیت بودن محصولات این شرکت ممکن است در گذر زمان مشکلاتی را پیدا کنند.

این نمایندگی تعمیر یخچال توانسته حتی در کمتر از 2 ساعت به مشتریان خود خدمت رسانی کند.

در صورت مشاهده هرگونه مشکل در یخچال خود برای جلوگیری از خسارت بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای برقراری ارتباط با متخصصان ما میتوانید با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.