نمایندگی تعمیر یخچال مونوگرام تهران

نمایندگی تعمیر یخچال مونوگرام تهران به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

یخچال فریزر یکی از لوازم برقی ضروری می باشد که نقش بسیار مهمی را دارد. زیرا سیستم های سرمایشی یخچال باعث می شود که مواد غذایی داخل آن سالم بماند. در صورت بروز نقص در یکی از قطعات یخچال ممکن است یخچال سرمایش خود را از دست بدهد. در این صورت فورا باید تعمیر شود تا مواد غذایی داخل آن فاسد نشوند.

نمایندگی تعمیر یخچال شعب متعددی را در جنوب، شمال، شرق و غرب تهران ایجاد کرده است. تا بتواند در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. نمایندگی تعمیر یخچال با بیش از 15 سال سابقه توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند.

تعمیرکاران و تکنسین های ما در اولین بررسی یخچال را عیب یابی کرده. سپس قطعات یخچال فریزر یا ساید بای ساید را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض می کنند. همچنین تمامی تعمیرات یخچال در حضور مشتریان و با وسایل پیشرفته انجام می گیرد.

تعمیرکاران ما پس از اتمام تعمیرات برگه ضمانت نامه کتبی را تحویل مشتریان می دهند. تا در صورت خرابی مجدد قطعات تعمیر شده توسط تعمیرکاران ما بتوانید. با تحویل برگه ضمانت نامه به تکنسین های ما هزینه مجددی را برای تعمیرات پرداخت نکنید. توجه داشته باشید که  برگه ضمانت نامه تا مدت زمان مشخصی دارای اعتبار می باشد.

همچنین قطعات مورد استفاده تعمیرکاران و تکنسین ها نیز استاندارد و تست شده می باشد. ممکن است در ابتدا مشتریان هزینه بیشتری را برای قطعات پرداخت کنند. اما عمر مفید این قطعات بیشتر می باشد و در مدت زمان کم مجدداً دچار مشکل نمی شوند.

تمامی هزینه های تعمیرات این نمایندگی تعمیر یخچال نرخ تصویب شده توسط اتحادیه می باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.