نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس تهران

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس تهران به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال فریزر و ساید بای ساید وایت هاوس بوده است.

این نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس با داشتن شعب در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران این امکان را دارد که به مشتریان خود در سریعترین زمان ممکن خدمت رسانی کند.

همچنین تمامی نرخ های مربوط به تعمیرات ساید بای ساید یا یخچال فریزر نرخ مصوب اتحادیه میباشد.

توجه داشته باشید که قطعات مورد استفاده تکنیسین ها قطعاتی مرغوب و تایید شده میباشند.

درباره شرکت وایت هاوس:

یکی از برندهای آمریکایی در زمینه تولید لوازم خانگی میباشد که در ایران فقط ساید بای ساید و یخچال فریزر آن وجود دارد. در واقع این برند زیر مجموعه برند وستینگهاوس میباشد. این کالا در کشور آمریکا طراحی شده و در کشور چین و مکزیک مونتاژ میشود. شرکت وستینگهاوس نیز در سال 1886 تاسیس شده است.

با وجود اینکه محصولات این برند بسیار با کیفیت است اما با گذشت زمان و فرسوده شدن قطعاتی که استهلاک زیادی دارند همچون فن های یخچال باعث ایجاد مشکلات و ارورهایی در یخچال فریزر میشوند. 

پس از انجام تعمیرات ضمانت نامه کتبی شرکتی تعمیرات انجام شده به مشتریان تحویل داده میشود.

تکنسین های ما با داشتن لوازمی پیشرفته و همچنین سالها تجربه تمامی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید را در محل انجام میدهند و در صورت نیاز قطعات معیوب را تعویض میکنند.

این نمایندگی تعمیر یخچال با ایجاد شعب بسیار در نقاط مختلف تهران توانسته حتی در کمتر از 2 ساعت به مشتریان خود خدمت رسانی کند.

برای برقراری ارتباط با متخصصان ما میتوانید با شماره مربوط منطقه خود که در سایت درج شده است تماس حاصل فرمائید.

این نمایندگی تعمیر یخچال 24 ساعته و در تمامی ایام هفته به مشتریان خود خدمت رسانی میکند.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود برای جلوگیری از خسارت بیشتر سریعا با تعمیرکار مربوط تماس بگیرید.

در صورتی که شما محصول دیگری از لوازم خانگی وایت هاوس مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و  یا مایکروفر آن را دارید که دچار مشکل شده است میتوانید با مرکز تعمیر لوازم خانگی نوین تماس بگیرید.

https://novinrepairs24.com