نمایندگی تعمیر یخچال GE

نمایندگی تعمیر یخچال GE با ایجاد شعب در نقاط مختلف تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

این نمایندگی با داشتن شعب متعدد در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توانسته حتی در کمتر از 3 ساعت نیز به مشتریان خود خدمات ارائه کند. نمایندگی تعمیر یخچال در تمامی روز های هفته آماده پاسخگویی به مشتریان خود می باشد.

جنرال الکتریک یک شرکت آمریکایی در زمینه تولید لوازم برقی می باشد. این کمپانی شرکت های زیادی را زیر مجموعه خود دارد و لوازم خانگی باکیفیتی را تولید کرده است. با وجود با کیفیت بودن قطعات اما در گذر زمان ممکن است قطعات دچار ایراد هایی شوند. نمایندگی تعمیر یخچال به عنوان یکی از نمایندگی های خدمات پس از فروش جنرال الکتریک در ایران می باشد.

تعمیرکاران ما با سال ها تجربه در اولین بررسی یخچال فریزر شما را عیب یابی کرده. سپس قطعات یخچال فریزر یا ساید بای ساید را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض می کنند. همچنین تمامی تعمیرات قطعات با ابزار های پیشرفته در محل و در حضور مشتریان انجام می گیرد. تمامی قیمت ها نیز نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

تعمیرکاران ما پس از اتمام تعمیرات برگه ای به عنوان ضمانت نامه تحویل مشتریان می دهند. در صورت بروز نقص در قطعات تعمیر یا تعویض شده مشتریان می توانند. برگه گارانتی نمایندگی تعمیر یخچال را تحویل تکنسین ها بدهند. تا برای تعمیرات دوباره مجبور به پرداخت هزینه مجدد نباشند.

قطعات مورد استفاده تعمیرکاران و تکنسین های ما کاملا استاندارد و باکیفیت می باشد. تا در مدت زمان کم مجدداً قطعات دچار نقص نشوند. همچنین اغلب اختلاف قیمت های قطعات نیز به دلیل تفاوت در کیفیت آنها می باشد. ممکن است در ابتدا مشتریان هزینه بیشتری را پرداخت کنند اما قطعاً قطعات عمر بیشتری دارند.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود می توانید با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید.