تعمیر یخچال آرتیکا در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال آرتیکا در کرج با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.

آرتیکا یک برند آمریکایی زیر مجموعه شرکت جنرال الکتریک می باشد. با وجود باکیفیت بودن محصولات این شرکت اما ممکن است با گذشت زمان دچار ایرادهایی شود. با توجه به مهم بودن نقش یخچال در سالم نگه داشتن مواد غذایی داخل آن در صورت بروز هرگونه آسیب در آن باید فورا تعمیر شود.

نمایندگی تعمیر یخچال نهایت تلاش خود را میکند تا در کمترین زمان ممکن به مشتریان خدمت رسانی کند. تعمیرکاران ما با سال ها تجربه ابتدا یخچال را عیب یابی می کنند. سپس با وسایل پیشرفته تعمیرات لازم را انجام می دهند. توجه کنید که تمام قطعات که نیاز به تعمیر دارند در محل و در حضور خود مشتری تعمیر میشوند.

این نمایندگی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشد.

قطعات مورد استفاده تکنسین ها و تعمیرکاران ما کاملا استاندارد و باکیفیت می باشند. قیمت قطعات تقلبی موجود در بازار کمتر می باشد. در مدت زمان کمی نیز دوباره دچار مشکل می شوند. حتی ممکن است به قطعات سالم یخچال نیز آسیب برساند.

پس از اتمام تعمیرات تکنسین ها برگه ضمانت نامه نمایندگی تعمیر یخچال را تحویل مشتریان می دهند. در صورت به وجود آمدن دوباره عیب در یخچال می توانند برگه ضمانت را تحویل تعمیرکاران دهند. تا از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال آرتیکا در کرج برخوردار شوند.

بیشترین مواردی که تکنسین های ما با آن برخورد می کنند عبارتند از:

  1. نقص در سنسور های یخچال فریزر یا ساید بای ساید
  2. تقص در سیستم دیفراست یا یخ زدایی یخچال آرتیکا
  3. مشکل پیدا کردن فن های یخچال و صدای زیاد آنها
  4. خالی شدن گاز یخچال که باید توسط تعمیرکاران شارژ شود.
  5. خرابی کمپرسور یخچال فریزر یا ساید بای ساید.

در صورت مشاهده هرگونه مشکل در یخچال فریزر یا ساید بای ساید آرتیکا خود می توانید. با استفاده از شماره های زیر با متخصصان ما تماس بگیرید.