تعمیر یخچال جنرال الکتریک در دماوند

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در دماوند با بیش از 15 سابقه آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم برقی می باشد که نقص بسیار مهمی دارد. زیرا سالم و تازه ماندن مواد غذایی مستلزم درست کار کردن سیستم های خنک کنندگی یخچال است. در صورت بروز نقص در یکی از قطعات یخچال و ایجاد اختلال در کارکرد یخچال ممکن است. باعث فاسد شدن مواد غذایی و میوه ها شود. به همین دلیل باید فوراً توسط تعمیرکاران متخصص تعمیر شود.

تکنسین های ما در اولین بررسی عیب های یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما را پیدا می کنند. سپس تعمیرات را انجام داده قطعات را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض می کنند. توجه داشته باشید تمامی تعمیرات در محل با ابزار های پیشرفته صورت می پذیرد.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال به صورت 24 ساعته به مشتریان در نقاط مختلف خدمت رسانی می کند.

تعمیرکاران و تکنسنین های ما پس از پایان تعمیرات برگه ای به عنوان ضمانت نامه تحویل مشتریان می دهند. در صورت بروز مجدد عیب در قطعات تعمیر یا تعویض شده. مشتریان می توانند با متخصصان ما تماس بگیرند. با تحویل برگه ضمانت نامه به تعمیرکاران از خدمات نمایندگی برخوردار شوند.

در صورتی که به تازگی یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک را خریداری کرده اید. برای برخورداری از خدمات ضمانت نامه اولیه می توانید با فروشگاهی که یخچال را از آن خریده اید تماس بگیرید.

ضمناً قطعات مورد استفاده تعمیرکاران متخصص ما 100% اصل و با کیفیت می باشد. استفاده از قطعات باکیفیت باعث تا از خرابی مجدد یخچال تا مدت زمان زیادی جلوگیری شود. قطعات بی کیفیت عمر کمتری دارند و در مدت زمان کمی دوباره دچار مشکل می شوند. تفاوت قیمت برخی از قطعات در بازار هم به دلیل تفاوت کیفیت آنها است.

همچنین تمامی قیمت های نمایندگی تعمیر یخچال نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در دماوند تماس حاصل فرمایید.