تعمیر یخچال جنرال الکتریک شمال تهران

یکی از برندهای محبوب در جهان در زمینه تولید لوازم خانگی، یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک میباشد. این نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک شمال تهران به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت جنرال الکتریک در تهران میباشد.

این برند آمریکایی در سال 1892 میلادی تاسیس شد و شرکت های زیادی را در زیر مجموعه خود دارد. این شرکت در زمینه تولید لوازم برقی بسیار موفق بوده و بین چند شرکت بزرگ جهان میباشد.

این نمایندگی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک شمال تهران با ایجاد شعب در نقاط مختلف شمال تهران این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که در کمترین زمان به مشتریان خود در نقاطی همچون زعفرانیه، آجودانیه، الهیه، سعادت آباد، لویزان، فرحزاد، جماران، فرشته، دزاشیب، ولنجک، شهرک غرب، تجریش، نیاوران و … خدمت رسانی کند.

این نمایندگی تعمیر یخچال شبانه روزی و تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی میباشد.

نمایندگی تعمیر یخچال با بیش از 15 سال سابقه رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است. همچنین تکنسین ها و تعمیرکاران این نمایندگی دارای سال ها تجربه میباشند.

تعمیرکاران ما در سریعترین زمان ممکن یخچال را عیب یابی میکنند. سپس با استفاده از ابزار های پیشرفته 100% تعمیرات ساید بای ساید یا یخچال فریزر را در محل انجام میدهند.

همچنین پس از انجام تعمیرات به شما برگه ای به عنوان ضمانت نامه تحویل داده میشود. در صورتی که تا مدت زمان مشخصی دوباره یخچال همان مشکل را پیدا کرد. با ارائه برگه میتوانید از خدمات رایگان نمایندگی برخودار شوید.

قطعات مورد استفاده تکنسین ها قطعات استاندارد و تایید شده میباشند. استفاده از قطعات بی کیفیت نه تنها عمر بسیار کمی دارند. حتی ممکن است باعث آسیب به قطعات دیگر شود و خسارت زیادی به وجود بیاورد.

در صورت بروز هرگونه ایراد در ساید بای ساید یا یخچال فریزر جنرال الکتریک خود با شماره های زیر تماس بگیرید.