تعمیر یخچال وایت هاوس در دماوند

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در دماوند با بیش از 10 سال تجربه با ایجاد شعب در نقاط مختلف توانسته به مشتریان خود در کمترین زمان ممکن خدمت رسانی کند.

یخچال یکی از لوازم برقی ضروری میباشد که دائماً در حال کار میباشد و ممکن است مشکلاتی را پیدا کند. یخچال فریزر و ساید بای ساید نقش مهمی در تازه نگه داشتن مواد غذایی دارد. که باید دمای مناسبی را داشته باشند. در صورت به وجود آمدن نقص در یکی از قطعات یخچال ممکن است. مواد غذایی داخل آن نیز خراب شوند پس باید فوراً تعمیر شود تا مواد غذایی فاسد نشوند.

تعمیرکاران و تکنسین های ما دارای سال ها تجربه در تعمیر یخچال های وایت هاوس میباشند. آنها در کمترین زمان ممکن یخچال شما را عیب یابی می کنند و قطعات لازم را تعمیر یا تعویض میکنند. همچنین تمامی تعمیرات در محل انجام میشود.

توجه داشته باشید که تمامی نرخ های مربوط به تعمیرات نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

تعمیرکاران و تکنسین های ما پس از پایان تعمیرات ضمانت نامه کتبی نمایندگی را تحویل مشتریان می دهند. در صورت به وجود آمدن نقص دوباره در قطعه ای که تعمیر یا تعویض شده است. مشتریان می توانند با تحویل این برگه به تکنسین های ما از ضمانت نامه نمایندگی تعمیر یخچال استفاده کنند.

قطعاتی که توسط تکنسین های ما مورد استفاده قرار میگیرند 100% استاندارد می باشند. قطعات تقلبی قیمت کمتری دارند اما در مدت زمان کمی خراب می شوند. حتی ممکن است باعث آسیب به قطعات دیگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید شوند.

وایت هاوس یک شرکت آمریکایی می باشد که محصولات با کیفیتی را تولید و روانه بازار کرده است. اما با گذشت زمان و فرسوده شدن قطعات ممکن است مشکلاتی را نیز پیدا کند.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال خود می توانید با نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در دماوند تماس بگیرید.