تعمیر یخچال پروفایل در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در کرج به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی می باشد.

یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم خانگی ضروری می باشد. یخچال در سالم و تازه نگه داشتن مواد غذایی، میوه ها و سبزیجات نقش مهمی دارد. در صورت خرابی یکی از قطعات یخچال و به وجود آمدن اختلال در سیستم خنک کنندگی. باید یخچال فریزر و ساید بای ساید هرچه سریع تر تعمیر شود تا مواد غذایی فاسد نشوند. نمایندگی تعمیر یخچال با ایجاد شعب در نقاط مختلف سعی دارد در کمترین زمان بهترین خدمات را ارائه کند.

تکنسین های ما با سال ها تجربه در کمترین زمان ممکن یخچال شما را عیب یابی می کنند. سپس قطعات یخچال را تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض می کنند. توجه داشته باشید که 100% تعمیرات یخچال فریزر یا ساید بای ساید در محل انجام می شود.

پس از اتمام تعمیرات تعمیرکاران ما برگه ای به عنوان ضمانت نامه را به مشتریان می دهند. در صورتی که قطعه تعمیر یا تعویض شده تا مدت زمان مشخصی دوباره دچار نقص شد. مشتریان می توانند با تحویل برگه ضمانت نمایندگی تعمیر یخچال از خدمات این نمایندگی برخوردار شوند.

توجه داشته باشید قطعاتی که توسط تعمیرکاران ما تعویض می شوند کاملا باکیفیت و استاندارد می باشد. قطعات تقلبی قیمت کمتری را برای مشتریان دارند و همچنین عمر زیادی نیز ندارند. ممکن است باعث آسیب به قطعات سالم نیز شوند. تمامی قیمت ها نیز نرخ مصوب اتحادیه میباشد و مشتریان نگرانی از این بابت نداشته باشند.

ایرادهایی که تکنسین های ما بیشتر با آن مواجه می شوند عبارتند از:

  1. خرابی فن های یخچال یا ایجاد کردن صدای زیاد
  2. خالی شدن گاز یخچال که باید توسط تکنسین ها شارژ شود.
  3. خرابی سیستم دیفراست یخچال پروفایل.
  4. نقص در کمپرسور یخچال پروفایل.
  5. فیلتر یخچال کثیف شده و نیاز به تعویض دارد.

در صورت مشاهده هرگونه مشکل با نمایندگی تعمیر یخچال پروفایل در کرج تماس بگیرید.