نمایندگی تعمیر یخچال بکو تهران

نمایندگی تعمیر یخچال بکو تهران با بیش از 15 سال سابقه به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی میباشد به مشتریان خود در تمامی نقاط تهران میباشد.

این نمایندگی تعمیر یخچال به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش بکو در ایران میباشد.

همچنین این نمایندگی تعمیر یخچال با ایجاد شعب در شمال، جنوب، غرب و شرق تهران توانسته در کمترین زمان ممکن و حتی در کمتر از 2 ساعت به مشتریان خود خدمت رسانی کند.

همچین تمامی قطعاتی که توسط تکنسین ها و تعمیرکاران ما تعویض میشوند قطعاتی استاندارد و باکیفیت میباشند. استفاده از قطعات بی کیفیت ممکن است در ابتدا هزینه کمتری برای مشتری داشته باشند. اما با گذشت زمان باعث آسیب به قطعات دیگر یخچال و خسارت بیشتری میشوند.

یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم خانگی ضروری میباشند که هنگام بروز مشکل باید سریعا تعمیر شوند تا از فاسد شدن مواد غذایی داخل آنها جلوگیری شود این نمایندگی با ایجاد شعب متعدد این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

همچنین تعمیرکاران پس از انجام تعمیرات برگه ضمانت نامه قطعات تعویض یا تعمیر شده را به مشتریان تحویل میدهند. تا در صورت بروز مشکل برای قطعات تعمیر شده مشتریان هزینه ای برای تعمیر مجدد نپردازند.

تکنسین های ما با ابزار های پیشرفته ای که در دسترس دارند 100% تعمیرات را در محل انجام میدهند.

درباره شرکت بکو

این شرکت ترکیه ای در سال 1967 در استانبول توسط وهبی کوچ تاسیس شد. این شرکت در زمینه تولید یخچال، تلویزیون، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی بسیار موفق بوده و لوازم خانگی با کیفیتی را روانه بازار کرده است.

در صورت بروز مشکل در یخچال فریزر و یا ساید بای ساید خود با ما تماس بگیرید.

برای برقراری ارتباط با ما میتوانید با یکی از شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.