نمایندگی تعمیر یخچال شمال تهران

این نمایندگی تعمیر یخچال شمال تهران با ایجاد شعب متعدد در شمال تهران توانسته به مشتریان خود در کمترین زمان ممکن خدمت رسانی کند. تعمیرکاران این نمایندگی تعمیر یخچال 24 ساعته و 7 روز هفته به مشتریان خدمت رسانی میکنند.

این نمایندگی تعمیر یخچال شمال تهران با ایجاد شعب در نقاط مختلف شمال تهران این امکان را برای مشتریان در مناطقی همچون: تجریش، قیطریه، چیذر، دزاشیب، جردن، سعادت آباد، گاندی، باغ فردوس، آجودانیه، فرشته، فرمانیه، محمودیه، ولنجک، ازگل، دارآباد، زعفرانیه، الهیه، جماران، صاحبقرانیه، فرحزاد، آراج، درکه، کامرانیه، زرگنده، ظفر،داوودیه، مینی سیتی، پل رومی، لویزان، دروس، اقدسیه، سوهانک، اوین، نیاوران که در سریعترین زمان ممکن به مشتریان در این مناطق خدمت رسانی کند.

این نمایندگی تعمیر یخچال به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش بیش از 15 برند آمریکایی، آسیایی و اروپایی میباشد.

همچنین تعمیرکاران و تکنسین های ما 100% تعمیرات را در محل با استفاده از ابزار های پیشرفته انجام میدهند.

قطعات مورد استفاده این نمایندگی قطعات با کیفیت و مرغوب میباشد. استفاده از قطعات بی کیفیت و غیر استاندارد ممکن است. در ظاهر ابتدا هزینه کمتری را برای مشتری داشته باشد. اما با گذشت مدت زمان کمی نه تنها ممکن است. که قطعه دوباره مشکل پیدا کند حتی ممکن است باعث آسیب به قطعات دیگر یخچال نیز شود.

تعمیرکاران و تکنسین های ما پس از انجام تعمیرات برگه ای را تحت عنوان ضمانت نامه به مشتریان تحویل میدهند. تا در صورت خرابی مجدد قطعات تعمیر شده تا مدت زمان مشخصی دیگر هزینه ای از مشتری گرفته نشود و تعمیر آن به صورت رایگان انجام شود.

تمامی نرخ های این نمایندگی تعمیر یخچال نرخ مصوب اتحادیه میباشد و مشتریان نگرانی از این بابت نداشته باشند.

در صورت بروز هرگونه ایراد در یخچال فریزر و یا ساید بای ساید خود با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.