نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا تهران

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا تهران به صورت 24 ساعته در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی می باشد.

هیمالیا یکی از شرکت های ایرانی می باشد. که بیش از نیم قرن سابقه در تولید یخچال فریزر و ساید بای ساید دارد. یخچال یکی از لوازم برقی خانگی می باشد که نقش مهمی را دارد. در صورت بروز نقص در یکی از قطعات یخچال و درست کار نکردن. سیستم های سرمایشی یخچال فریزر یا ساید بای ساید باید سریعاً تعمیر شود. زیرا تهویه هوا و سرمایش هوای داخل یخچال نقش مهمی در سالم نگه داشتن مواد غذایی دارد.

نمایندگی تعمیر یخچال با ایجاد شعب در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توانسته در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود خدمت رسانی کند. این نمایندگی توانسته حتی در کمتر از 3 ساعت نیز به مشتریان خود خدمت رسانی کند.

تکنسین های ما در اولین بررسی یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما را عیب یابی می کنند. سپس قطعات یخچال را تعمیر کرده و یا در صورت نیاز تعویض می کنند.

تعمیرکاران و تکنسین های ما پس از اتمام تعمیرات برگه ضمانت نامه را تحویل مشتریان می دهند. در صورت خرابی مجدد قطعات تعمیر شده می توانید از خدمات نمایندگی برخوردار شوید. برگه ضمانت نامه نمایندگی تا مدت زمان مشخصی دارای اعتبار می باشد. مشتریان تا زمان مشخص با تحویل برگه به تعمیرکاران ما می توانند از خدمات رایگان ما برخوردار شوند.

قطعات تعویض شده توسط تکنسین ها دارای کیفیت بالایی می باشد و همچنین عمری طولانی دارد. مشتریان نگرانی از بابت قیمت ها نیز نداشته باشند. تمامی هزینه های تعمیر نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

در صورت مشاهده هرگونه نقص می توانید با نمایندگی تعمیر یخچال تهران تماس بگیرید.